Beauty procedury

Beauty procedury jsou zaměřené na zjemnění a výživu pokožky celého těla, která po jejich aplikaci zůstává sametově hebká a dokonale osvěžená. Obsažené éterické oleje přispívají svým působením na tělo ke zvolenému účinku zábalu a svým aroma podporují hluboké revitalizační působení zábalu na všech úrovních. Probuďte svoji pokožku k životu pomocí přírodních zábalů výjimečných vůní.

Peeling celého těla Vám odstraní nečistoty a odumřelé buňky z povrchu pokožky, zároveň pokožku ošetřují, hydratují a zachovávají její přirozený ochranný film. Po aplikaci zůstává pokožka dokonale hydratovaná, jemná a sametově hebká. Peeling odstraňujeme z těla vlhkými horkými ručníky. Tělové zábaly představují velmi účinný způsob předávání bioaktivních látek pokožce a potažmo celému organizmu. Během procedury dochází k intenzivnímu vstřebávání účinných látek, které do hloubky regenerují pokožku celého těla a pronikají až ke krevním vlásečnicím.

Rituál se skládá z několika částí, které mají za úkol Vás příjemně uvolnit, zrelaxovat a ozdravit. Nejdříve Vám uděláme peeling celého těla, který Vám odstraní odumřelé části pokožky. Dle použitých krémů či past má různé ozdravné účinky. Peeling odstraňujeme z těla vlhkými horkými ručníky. Potom následuje zábal, který slouží k prokrvení kůže a orgánů a napomáhá vylučování nežádoucích látek z těla ven a následně pomáhá vstřebávání vitamínů, minerálů a prospěšných dalších látek do těla. Po zábalu následuje koupel, víc viz koupele. A nakonec masáž dle Vašeho výběru. Celý rituál trvá 2 - 3 hodiny. Délku a složení rituálu lze upravit dle Vašeho přání.

Koupel probíhá v dřevěné vaně, do které se pohodlně vejdou dvě osoby. Koupel trvá 30 - 60 minut dle přání klienta. Během koupele Vám dopřejeme úplné soukromí. Vše je přizpůsobeno pro Vaše maximální pohodlí, relaxaci a vychutnání si pobytu v lázni. Pokud si budete přát, můžeme Vám během koupele pustit relaxační hudbu a můžete se také občerstvit z přilehlého stolečku. Veškeré přísady přidávané do koupelí jsou pro Vás vybírány s největší pečlivostí a jde o nejkvalitnější koupelové přísady na trhu v BIO kvalitě. Cena je pro jednu i dvě osoby neměnná. Níže je seznam všech nabízených koupelí, stačí si jen vybrat. :)

Peeling

60 min.

1 200,-

Zábal

30 min.

500,-

Anticelulitdní zeštíhlující zábal

30 min.

600,-

Odborné anticelulitidní masáže

60 min.

1 500,-

Lymfodrenáž

60 min.

1 500,-